15. Pomorska Miss Scania – wielkie święto fanów tuningowanych pojazdów ciężarowych


15. Pomorska Miss Scania – wielkie święto fanów tuningowanych pojazdów ciężarowych
2016-09-07
Już po raz 15. na jeden dzień Gdańsk przeobrazi się w polską stolicę tuningowanych ciężarówek Scania. 17 września do gdańskiego oddziału Scania Polska zjadą najpiękniejsze samochody ciężarowe w ciekawych stylizacjach. Atrakcją imprezy będzie możliwość zobaczenia pojazdów Scania nowej generacji!

Każdego roku Pomorska Miss Scania jest okazją do zobaczenia najbardziej oryginalnych pojazdów Scania, jakie można spotkać na polskich drogach. Samochody będą oceniane w czterech kategoriach. O przyznaniu tytułu Pomorska Miss Scania zadecydują głosy jury złożonego z przedstawicieli najpopularniejszych magazynów branżowych oraz kierownictwa Scania Polska Gdańsk. Tradycyjnie publiczność także będzie mogła wskazać najpiękniejszy pojazd wybierając Pomorską Miss Scania Publiczności. Kolejne kategorie to Nagroda Dyrektora gdańskiego oddziału Scania oraz Pomorska Miss Scania Weteran Szos, dla najlepiej utrzymanych samochodów wyprodukowanych przed 1990 rokiem.

Przeczytaj również:

- Pojazdy Scania od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród kierowców i fanów motoryzacji, czego doskonałym przykładem jest znakomita frekwencja odwiedzających nas gości. Ciężarówki prezentowane na Pomorskiej Miss Scania, to wyjątkowe samochody, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. To impreza, na którą czeka się cały rok, przede wszystkim jednak, to doskonała okazja, żeby dobrze się bawić i spędzić czas z rodziną. Serdecznie zapraszamy! - komentuje Leszek Piórkowski, Kierownik Sprzedaży Scania Polska Gdańsk.
Święto pojazdów Scania


Impreza rozpocznie się w sobotę o godz. 12:00. Następnie kierowcy samochodów ciężarowych biorących udział w konkursie będą mogli sprawdzić się w konkurencjach praktycznych. Kulminacyjnym punktem popołudnia będzie prezentacja pojazdu Scania nowej generacji oraz parada samochodów ciężarowych przez centrum Gdańska.


Pomorska Miss Scania to nie tylko widowiskowa impreza dla miłośników motoryzacji, ale także rodzinny festyn z wieloma atrakcjami dla najmłodszych. Gdański oddział Scania przygotował dla gości liczne konkurencje z nagrodami oraz koncerty muzyczne. Na najmłodszych będzie czekał plac zabaw.

Program Pomorskiej Miss Scania 2016:
12:00 Rozpoczęcie imprezy
13:00 Konkurencje dla Kierowców
14:00 Występ gwiazdy muzycznej
15:00 Ogłoszenie wyników konkursów i zwycięzców Pomorskiej Miss Scania
15:30 Prezentacja pojazdu Scania nowej generacji
16:30 Parada pojazdów Scania ulicami Gdańska

Miejsce imprezy:
Scania Polska S.A. Oddział Gdańsk, Kowale, ul. Energetyczna 17.

Serdecznie zapraszamy do udziału, wstęp na wydarzenie jest wolny!Nadesłał:

Scania Polska

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl