Motowizja poszerza zasięgi, od dzisiaj jest dostępna w Polsat Box, Polsat Box Go i Netii!


Motowizja poszerza zasięgi, od dzisiaj jest dostępna w Polsat Box, Polsat Box Go i Netii!
2023-12-04
Na tę informację czekało wielu kibiców. Telewizja motoryzacyjna Motowizja dołączyła do oferty Polsat Box, Polsat Box Go oraz Netii.

Od 1 grudnia br. wchodzi w skład pakietu L telewizji satelitarnej i kablowej IPTV oraz pakietu Bogatego telewizji internetowej z dekoderem Polsat Box, pakietu Polsat Box Go Sport w ofercie serwisu streamingowego Polsat Box Go, a także pakietu L Netii oraz pakietu Netia Premium Sport w Netia Go. Wszyscy abonenci Polsat Box oraz Netii będą mieli dostęp do Motowizji w ramach Otwartego Okna w dniach 1 grudnia – 7 stycznia. Motowizja pojawiła się na kanale 308 w Polsat Box oraz 70 w Netii.

Przeczytaj również:

Motowizja to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji oraz motorsportu. Przez całą dobę dostarcza materiały z najważniejszych wydarzeń w sporcie samochodowym: transmisje na żywo z rund Rajdowych Mistrzostw Świata, Rajdowych Mistrzostw Europy, Rallycrossowych Mistrzostw Świata czy wyścigów NASCAR Cup Series. Nie brakuje także treści z polskich zawodów, wspomnień legendarnych zawodników i samochodów czy innych programów branżowych, które uzupełniają ofertę.

W ostatnich latach rozwój Motowizji bardzo przyspieszył, a teraz przyszedł czas na wrzucenie kolejnego biegu. Sukcesywnie powiększaliśmy grono odbiorców, ale wciąż powracało do nas pytanie od kibiców: kiedy Motowizja będzie dostępna w ofercie Grupy Polsat Plus? Wreszcie mamy na nie odpowiedź: już jest, od 1 grudnia! W Motowizji będą mogli śledzić rywalizację na najwyższym poziomie w przeróżnych dyscyplinach – rajdach, żużlu, rallycrossie, wyścigach samochodowych, motocyklowych, kartingu i wielu innych. Zapewniam, że każdy fan motorsportu oraz każdy miłośnik motoryzacji znajdzie coś dla siebie o każdej porze dnia i nocy – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Kanał Motowizja przez 24 godziny na dobę dostarcza najciekawsze motoryzacyjne materiały z całego świata. Najważniejsze wydarzenia w sportach motorowych komentują utytułowani goście specjalni z rajdowych i wyścigowych tras, a także znani i lubiani komentatorzy, m.in. Mikołaj Sokół, Grzegorz Gac, Michał Adamiuk czy Sławek Szymczak, tworzący trzon ekipy rajdowej oraz Krzysztof Woźniak, Szymon Tworz i Michał Budziak, od lat odpowiedzialni za wyścigi samochodowe oraz rallycross. Zespołowi przewodzi Gabriel Borowy, który rok temu objął funkcję dyrektora zarządzającego.

Na antenie można znaleźć także autorskie programy lifestyle'owe, np. Zientarowe Motolove Joanny Zientarskiej, Autoportret Ostrego i Motoślad Aleksandra „Ostrego” Ostrowskiego, Motojazdę Marka Wieruszewskiego, Kamperowizję i Moto archiwum Wojtka Majewskiego czy Motowizjonera Enrico Buscemy. Dokładając do tego obszerne archiwa, programy dokumentalne i setki godzin wywiadów Motowizja daje fanowi motoryzacji najbardziej kompletny zestaw do oglądania.

W Polsat Box Motowizja jest dostępna w ramach pakietu L (TV satelitarna oraz kablowa IPTV) oraz pakietu Bogatego (telewizja internetowa z dekoderem). Trafiła także do pakietu Polsat Box Go Sport w serwisie Polsat Box Go, w którym dodatkowo można znaleźć kilkadziesiąt tytułów z anteny stacji w formule VOD. W Netii wzbogaciła pakiet L oraz pakiet Netia Premium Sport w Netia Go. Aby umożliwić widzom zapoznanie się z ofertą Motowizji, kanał został udostępniony w ramach Otwartego Okna dla wszystkich abonentów Polsat Box oraz Netii i będą mogli go oglądać bez dodatkowych opłat od 1 grudnia aż do 7 stycznia przyszłego roku.

Motowizja to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma kilkanaście produkcji polskich oraz ponad 30 wyselekcjonowanych europejskich i amerykańskich formatów. To wyjątkowa telewizja, która przez 24 godziny na dobę daje pełen obraz świata motoryzacji. Kanał prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości ze świata motoryzacji, a także niezapomniane spotkania z legendami i klasykami (Motoikony, Moto Archiwum Wojtka Majewskiego). Motowizja oferuje interesujące polskie programy, zarówno dla wielbicieli czterech (Motojazda – Garaż Motowizji, gdzie nowości na drogach testuje Marek Wieruszewski, program Na Osi, prezentujący ciężką motoryzację, Autoportret Ostrego – stały format Aleksandra Ostrowskiego, Kamperowizja – nowości ze świata samochodów turystycznych) jak i dwóch kółek (Motoślad, którego gospodarzem jest również Aleksander "Ostry" Ostrowski). Z kolei programy: Motorsport Wizja, Inmotorsport.tv originals czy RMSP Raport dostarczają widzom aktualnych relacji o polskim motosporcie, a osobowości związane z rynkiem motoryzacyjnym można spotkać u boku Joanny Zientarskiej w jej autorskim programie Zientarowe Motolove.

Motowizja to także wielkie sportowe emocje na żywo. Od początku sezonu 2023, w ramach Rally.TV kanał pokazuje transmisje wszystkich rund Rajdowych Mistrzostw Świata oraz Rajdowych Mistrzostw Europy, w całości, na żywo, z polskim komentarzem min. Mikołaja Sokoła, Grzegorza Gaca, Sławomira Szymczaka i Michała Adamiuka, a także relacje i transmisje z rund Rallycrossowych Mistrzostw Świata. Wśród transmisji są również liczne zawody żużlowe oraz najpopularniejsza amerykańska seria wyścigowa NASCAR Cup Series. Antenę Motowizji wypełniają też liczne podsumowania międzynarodowych serii w tym: DTM, FIA Formula European Championship, Porsche Carrera Cup Germany, Ferrari Challenge Europe czy wyścigów motocyklowych Isle of Man TT.

Motowizja dociera do ponad 5 mln gospodarstw domowych, czyli do 16 milionów Polaków. Motowizja jest dostępna w Polsat Box na pozycji 308, na Platformie Canal+ –  pozycja 190, w Orange TV – pozycja 128, w sieciach kablowych: Netia – pozycja 70, UPC – pozycja 516 oraz 572,  Vectra – pozycja 215, Multimedia Polska – pozycja 127, TOYA - pozycja 34 oraz w Inea na kanale 532 oraz 150 (Hiway), jak również w ofercie Polsat Box Go w pakiecie Sport, PLAY NOW – pakiet Ekstra i Sport, w player.pl – pakiet Moto oraz WP Pilot, a także w innych sieciach kablowych, m.in. Elsat, Echostar, Evio, InterArena, SGT. Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.

WWW: https://www.motowizja.pl

FACEBOOK: www.facebook.com/motowizja

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/motowizja/TWITTER: https://twitter.com/motowizjaNadesłał:

ormanaanetaa@gmail.com

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl