Nietypowy Dzień Kobiet z VIVO! Krosno i Wilkami


Nietypowy Dzień Kobiet z VIVO! Krosno i Wilkami
2021-03-10
6 marca, z okazji Dnia Kobiet, Centrum Handlowe VIVO! oraz klub żużlowy Wilki postanowili sprawić mieszkankom Krosna wyjątkową niespodziankę. Nieoczekiwanie na ulicach miasta pojawili się znani żużlowcy, którzy napotkanym kobietom wręczali kwiaty i Karty Podarunkowe VIVO!.

 

Przeczytaj również:

Dzięki wspólnej akcji VIVO! Krosno i krośnieńskich Wilków, znani żużlowcy - Mateusz Szczepaniak i Patryk Wojdyło, wyruszyli na ulice Krosna i wręczali napotkanym paniom kwiaty, a także Karty Podarunkowe VIVO! o wartości 40 zł, do wykorzystania we wszystkich sklepach, znajdujących się na terenie VIVO! Krosno. Spotkanie ze sportowcami było także niecodzienną okazją do pamiątkowych zdjęć oraz otrzymania autografów od czołowych zawodników Wilków Krosno. Podczas sobotniej akcji wręczono aż 150 kart i kwiatów.

Cieszymy się, że udało nam się sprawić tyle radości mieszkankom Krosna. Jeszcze raz życzymy każdej kobiecie wiele powodów do uśmiechu, nie tylko w dniu ich święta, ale także na co dzień. Jest nam również miło, że klub Wilki Krosno przyłączył się do naszej akcji. Zawodnicy Wilków z wielkim zaangażowaniem wręczali napotkanym paniom piękne kwiaty i Karty Podarunkowe – mówi Dariusz Jurczak, Marketing Manager VIVO! Krosno.   

Prezenty od VIVO! i Wilków otrzymywały wszystkie kobiety, bez względu na wiek. Panie z wielką radością, ale i zaskoczeniem reagowały na niecodzienną sytuacją, w której się znalazły. Chętnie jednak dzieliły się uśmiechem i pozowały do wspólnych zdjęć z żużlowcami.Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl