Niterra przenosi swoją siedzibę regionalną EMEA do nowego biurowca w Ratingen


Niterra przenosi swoją siedzibę regionalną EMEA do nowego biurowca w Ratingen
2024-06-03
Firma Niterra, ekspert w dziedzinie zapłonu i elektroniki pojazdowej, przeniosła regionalną siedzibę regionu EMEA do nowej lokalizacji w Ratingen w Niemczech.

 

Przeczytaj również:

W nowym biurze „The Square” wprowadzono nowoczesną koncepcję pracy, której podstawą jest dzielenie się doświadczeniami oraz bardziej otwarte i interaktywne podejście. Znajduje to odzwierciedlenie w projektach nowych przestrzeni roboczych, które ułatwiają elastyczny, hybrydowy sposób pracy, a pracownicy rezerwują dni biurowe, aby cieszyć się możliwością pracy z innymi.

Oficjalne otwarcie nowej siedziby Nittera oraz uroczyste przecięcie wstęgi, w którym uczestniczyli przedstawiciele samorządu i mediów, a także goście, partnerzy i członkowie zarządu spółki, odbyło się 27 maja 2024 roku. „Przeprowadzka do nowej siedziby regionu EMEA jest kluczowym elementem kolejnego ekscytującego rozdziału w transformacji firmy Niterra. Nie tylko przyczyni się do konsolidacji naszych celów w zakresie zrównoważonego rozwoju i wejścia w nowe obszary biznesowe, ale także będzie sprzyjać pracy zespołowej i kreatywności, zapewniając idealne środowisko pracy dla naszych pracowników" – powiedział Damien Germès, President & CEO of Niterra EMEA GmbH, Regional President EMEA and Corporate Officer of the Global Headquarters in Japan.

Nowoczesne przestrzenie biurowe firmy Nittera ucieleśniają koncepcję mającą na celu odzwierciedlać zaangażowanie firmy w zrównoważony rozwój. Leży ona u podstaw korporacyjnej wizji restrukturyzacji w zakresie podejścia przyjaznego dla środowiska wykraczającego poza tradycyjne komponenty silników spalinowych. Dlatego także nowa siedziba regionalna EMEA poprzez spełnienie wymagań nowoczesnej kultury biurowej zwraca szczególną uwagę na potrzeby pracowników. Jednym z wielu skutków pandemii Covid-19 była zmiana wzorców pracy, a biuro domowe stało się częścią życia wielu ludzi. Nowa siedziba Nittera odzwierciedla tę zmianę poprzez zapewnienie hybrydowych praktyk pracy i środowiska promującego poczucie wspólnoty w biurze poprzez przyjazne przestrzenie do pracy zachęcające do kontaktów towarzyskich, pracy zespołowej, kreatywności i współpracy.

Nowa siedziba Niterra na region EMEA zajmuje półtora piętra „The Square” przy Balcke-Dürr-Allee 6, który znajduje się w dzielnicy Schwarzbach Quartier, zaledwie pięć kilometrów od poprzedniej lokalizacji.

Firma Niterra  została pierwotnie założona jako NGK Spark Plugs w Düsseldorfie w 1979 roku, a następnie przeniosła się do Ratingen w 1980 roku. W 2023 roku w ramach restrukturyzacji zmieniła nazwę na Niterra, aby skupić się na swoich podstawowych kompetencjach w zakresie ceramiki technicznej i rozszerzyć działalność gospodarczą poza komponenty do silników spalinowych, a także uwzględnić możliwości biznesowe w obszarach mobilności, medycyny, środowiska i energii oraz komunikacji.

 Nadesłał:

BestBrands

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl