Nowe salony sieci Taurus w Warszawie i Wrocławiu


Nowe salony sieci Taurus w Warszawie i Wrocławiu
2018-05-16
Do sieci salonów polskiej firmy Taurus dołączyły kolejne dwa punkty, które zlokalizowano w Warszawie i Wrocławiu. W sklepach znaleźć można przede wszystkim bagażniki, boxy dachowe, a także inne akcesoria przeznaczone dla kierowców. Sieć przedsiębiorstwa obejmuje już 10 różnych salonów.

Taurus planuje dalsze zwiększanie liczby punktów sprzedaży stacjonarnej.

Przeczytaj również:

W Warszawie nowy salon można znaleźć na ul. Wąwozowej 17, a we Wrocławiu sklep umiejscowiono na ul. Bolesława Krzywoustego 82-86. Otwarte w ostatnim czasie punkty to kolejne dwa sklepy działającej już od ponad 30 lat firmy Taurus – producenta i dystrybutora bagażników, boxów dachowych oraz innych podobnych akcesoriów dla kierowców.

Zgodnie z naszą strategią rozwoju, otwarliśmy następne dwa salony w dużych aglomeracjach miejskich. Sklepy są zlokalizowane w miejscach, gdzie można swobodnie dojechać samochodem. Z perspektywy klientów ważne jest również to, że ceny w naszych sklepach stacjonarnych pokrywają się z cenami w sklepie internetowym. Osoby odwiedzające punkty stacjonarne mogą też liczyć na profesjonalne wsparcie dotyczące m.in. montażu oraz fachowe doradztwo przy wyborze optymalnych w danym przypadku rozwiązań” – mówi Robert Senczek, manager generalny w firmie Taurus.

W stacjonarnych salonach firmy Taurus znaleźć można głównie bagażniki, boxy dachowe, łańcuchy śniegowe oraz uchwyty do przewozu, rowerów, nart i sprzętu wodnego. Oferta obejmuje nie tylko sprzęt z logo marki Taurus, ale również produkty wielu innych producentów, w tym m.in. Yakima, Kamei, Pewag, Thule oraz Whispbar. W salonach można też wypożyczać sprzęt tego rodzaju. W wybranych punktach dostępne są ponadto rowery oraz rowery z asystą elektryczną marek BMC i Kreidler.

Jak zaznacza Robert Senczek, każdy ze sklepów zapewnia miejsce do zaparkowania pojazdu oraz komfortowego montażu sprzętu.

Aktualnie stacjonarna sieć marki Taurus liczy łącznie dziesięć salonów, zlokalizowanych w Bydgoszczy, Mikołowie, Poznaniu, Rzeszowie, Rybniku, Sopocie, Szczecinie, Warszawie (dwa punkty) oraz Wrocławiu.

http://www.taurus.info.pl/Nadesłał:

tab2

Wasze komentarze (1):

  • avatar
    ~superparts.pl, 2018-05-26 11:56:58

    Fajnie, że Taurus się rozwija, trzymam kciuki


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl