Viva Las Vegas! – NASCAR Cup Series Pennzoil 400 na żywo w Motowizji


Viva Las Vegas! – NASCAR Cup Series Pennzoil 400 na żywo w Motowizji
2023-03-03
Światowa stolica hazardu będzie gościć kierowców NASCAR Cup Series już w najbliższy weekend. Trzecia runda najpopularniejszego amerykańskiego serialu wyścigowego na żywo w Motowizji!

Tor Las Vegas Motor Speedway, na którym zmierzą się kierowcy podczas trzeciej rundy cyklu, nazywany jest pustynnym diamentem. Położony na obrzeżach Las Vegas obiekt, to pierwszy klasyczny 1.5-milowym obiekt obecny w tym roku, w kalendarzu NASCAR Cup Series. Bez względu na zawirowania w terminarzu ten typ toru wciąż jest najpopularniejszy. Pierwszy kontakt i późniejsze wyciągnięcie wniosków może być więc kluczowe w kwestii zdobycia przewagi na początku sezonu 2023.

Jak dotąd kierowcy odwiedzili superspeedway w Daytonie i długi dwumilowy obiekt w Kalifornii. Zwycięzcami zostali odpowiednio Ricky Stenhouse Jr oraz Kyle Busch. Ten drugi po zwycięstwie w Fontanie jawi się jako jeden z pierwszych faworytów aktualnego sezonu. Busch dysponował świetną formą w każdym wyścigu tego roku. Tak szybkie zwycięstwo w nowym zespole daje jasny przekaz, iż jest gotowy do walki i będzie jednym z czołowych kierowców aktualnego sezonu.

W Las Vegas Kyle Busch spróbuje zaliczyć klasyczny „sweep”. Przed wyścigiem Cup Series wystartuje także w Xfinity Series oraz Craftsman Truck Series. Pochodzący z Las Vegas dwukrotny mistrz serii pucharowej chce zatem pokazać się z jak najlepszej strony i doświadczenie zdobyte w piątkowym i sobotnim wyścigu może procentować w trakcie głównej rywalizacji. Jak dotąd tylko dwa razy w historii jednemu kierowcy udało się wygrać wszystkie trzy wyścigi w ten sam weekend i w obu wypadkach był to właśnie Busch.

Plany Buscha może pokrzyżować jednak Ross Chastain i kilku innych kierowców. Ten pierwszy wygrał jak dotąd trzy z czterech segmentów, które zakończyły się w tym roku. Chastain jest zatem szybki na początku i w środku wyścigu, a traci tempo podczas ostatniej jego fazy. Jeżeli ten błąd zostanie wyeliminowany, to w Las Vegas może powalczyć o zwycięstwo.

Trzecia rywalizacja NASCAR Cup Series 2023 na żywo w Motowizji już w niedzielę 5 marca o godzinie 21:30. Podczas transmisji na widzów Motowizji będzie czekał konkurs, a wyścig komentują, jak zawsze, Michał Budziak i Szymon Tworz.

Transmisje NASCAR w Motowizji:

NASCAR Cup Series 2023 Las Vegas Motor Speedway - transmisja wyścigu – niedziela, 5 marca, godz. 21.30-01.00

NASCAR Cup Series 2023 Phoenix Raceway - transmisja wyścigu – niedziela, 12 marca, godz. 20.30-00.00

NASCAR Cup Series 2023 Atlanta Motor Speedway - transmisja wyścigu – niedziela, 19 marca, godz. 20.30-23.00

NASCAR Cup Series 2023 Circuit of the Americas - transmisja wyścigu – niedziela, 26 marca, godz. 21.30-01.00

Podsumowania NASCAR w Motowizji:

NASCAR Cup Series 2023 Las Vegas Motor Speedway - podsumowanie wyścigu – wtorek, 7 marca, godz. 22.20

NASCAR Cup Series 2023 Phoenix Raceway - podsumowanie wyścigu – wtorek, 14 marca, godz. 22.20

NASCAR Cup Series 2023 Atlanta Motor Speedway - podsumowanie wyścigu – wtorek, 21 marca, godz. 22.20

NASCAR Cup Series 2023 Circuit of the Americas - podsumowanie wyścigu – wtorek, 28 marca, godz. 22.20

 

Motowizja to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 wyselekcjonowanych europejskich i amerykańskich formatów. To wyjątkowa telewizja, która przez 24 godziny na dobę daje pełen obraz świata motoryzacji. Kanał prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości ze świata motoryzacji, a także niezapomniane spotkania z legendami i klasykami. Motowizja oferuje interesujące polskie programy, zarówno dla wielbicieli czterech (Motojazda – Garaż Motowizji, gdzie nowości na drogach testuje Marek Wieruszewski, Piotr Zelt z programem Na Osi prezentującym ciężką motoryzację czy Autoportret Ostrego – nowy format Aleksandra Ostrowskiego) jak i dwóch kółek (Motoślad, którego gospodarzem jest również Aleksander "Ostry" Ostrowski). Programy jak Motowizja Sport PL i AutoSpeed dostarczą widzom aktualnych relacji o polskim motosporcie. Motowizja to także wielkie sportowe emocje: w tym transmisje z licznych zawodów żużlowych, a także wyścigów serii NASCAR Cup Series, ADAC GT Masters, Porsche Carrera Cup Germany, Euroformula Open, Ferrari Challenge Europe oraz relacje z WRC, ERC, WRX, RSMP, GSMP, FIA WTCR, FIM EWC, IOM TT.


Motowizja dociera do ponad 4 mln gospodarstw domowych, czyli do 12 milionów Polaków osiągając zasięg techniczny na poziomie 30%. Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na Platformie Canal+ na pozycji 190, w Orange TV – pozycja 128,  w sieciach kablowych: UPC – pozycja 516 oraz 572,  Vectra – pozycja 215, Multimedia Polska – pozycja 127, TOYA - pozycja 34 oraz w Inea na kanale 532 oraz 150 (Hiway) jak również w ofercie PLAY NOW w pakiecie Ekstra i Sport, w player.pl – pakiet Moto oraz WP Pilot, a także w innych sieciach kablowych, m.in. Elsat, Echostar, Evio, InterArena, SGT. Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.

WWW: https://www.motowizja.pl

FACEBOOK: www.facebook.com/motowizja

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/motowizja/

TWITTER: https://twitter.com/motowizjaNadesłał:

ormanaanetaa@gmail.com

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl